Imprezy i konkursy


Planowane konkursy w roku szkolnym 2018/19

 

Nazwa konkursu Termin Odpowiedzialni
Klasy I - III
 Szkolny Konkurs Plastyczny "Wolność w oczach dziecka"  24-28.09.2018  A.Roszak
 Konkurs „Różaniec z darów Jesieni”  październik 2018  S.Bochenek-Majko
 Szkolny Konkurs Plastyczny „Małżeństwo w oczach dziecka”  7-14.02.2019  M.Grabska-Kokosz
 Konkurs na kartkę Walentynkową w języku angielskim  luty 2019  W.Dutkiewicz
 Powiatowy Konkurs Czytelniczy II i III  luty-marzec 2019  I.Dreger
 Konkurs ortograficzny dla klas II  marzec 2019  I.Dreger
 Konkurs tabliczki mnożenia dla klasy III  kwiecień 2019  A.Zawadzka
 Powiatowy Konkurs Tabliczki Mnożenia w Lipinach – klasy III  maj 2019  M.Karpeta
 Konkurs głośnego czytania z j.angielskiego dla klas III    W.Dutkiewicz
   Klasy IV - VI
 Szkolny Konkurs Fotograficzny "Oblicza Ojczyzny"  8.10.2018  L.Czywczyński
 Szkolny Konkurs Religijny „Tajemnice różańca” dla klas 5  październik 2018  M.Grabska-Kokosz
 Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej "Dla Niepodległej" 6.11.2018  A.Sarbinowska
 Szkolny Konkurs Pięknego Czytania listopad 2018   B.Barwicka
 Dyktanda językowe z j.angielskiego  grudzień 2018  W.Dutkiewicz
 „Sudoku” – Szkolny Konkurs Matematyczny klasy 6-8  styczeń 2019  J.Rozwadowska
 Konkurs ortograficzny kl. 4 luty 2019  E.Binkiewicz
 Konkurs ortograficzny kl. 5 luty 2019  G.Paśniewska
 Konkurs ortograficzny kl. 6  luty 2019  A.Sarbinowska
 Szkolny Turniej Matematyczny kl. 5 luty 2019   M.Sobczak
 „Matematyka w fotografii” – Szkolny Konkurs Fotograficzny klasy 6 luty 2019   J.Rozwadowska
 Konkurs leksykalno-gramatyczny z j.angielskiego dla kl. 5  luty 2019  A.Strzałkowska
 Konkurs z wiedzy o krajach anglojęzycznych kl. 4-6 luty 2019   P.Idczak
 Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas 6  luty 2019  K.Rozwadowska
 Konkurs geograficzny kl. 5 marzec 2019   K.Grodecka
 KANGUR MATEMATYCZNY marzec 2019   M.Sobczak
 Europejski DJO: Quiz Kahoot na temat krajów europejskich, konkurs drużynowy dla klas 5 - 6  marzec 2019  A.Najder
 Konkurs mitologiczny kl. 5 kwiecień 2019   W.Wiśniewska
 Konkurs literacko-plastyczny z j.niemieckiego kl. 4 kwiecień 2019   K.Rozwadowska
 Konkurs przyrodniczy dla klas 4 maj 2019   I.Bromek
 Konkurs przyrodniczy dla klas 5 maj 2019   I.Bromek
 Powiatowy Konkurs Tabliczki Mnożenia w Lipinach – kl. 4 maj 2019  M.Karpeta
 Konkurs matematyczny „Mały Pitagoras” kl.5-6 maj 2019  M.Karpeta
 Szkolny Konkurs "Mistrz historii"  maj 2019  D.Kozioł
 Szkolny Konkurs Informatyczny dla klas 5 - "Informatyk doskonały"  maj 2019  Marzena Sałek - Jęchorek
Konkurs głośnego czytania z j.angielskiego dla klas 4-6   I.Peksa
Nazwa konkursu Termin Odpowiedzialni
   Klasy VII- VIII i gimnazjalne
 Szkolny Konkurs na prezentację multimedialna "Drogi Polaków do wolności"  15-19.10.2018  M.Stróżyna
 Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski  16.10.2018  M.Połajdowicz
 Konkurs recytatorski „Święta miłości kochanej ojczyzny”  październik 2018  E.Binkiewicz
 Szkolny Konkurs Informatyczny „Zaprogramuj grę komputerową”  październik 2018  A.Pietruczuk
 Szkolny Konkurs na prezentację multimedialną: „Drogi Polaków do wolności”  październik 2018  A.Pietruczuk
 Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. „One Hundred Years of Freedom”  8.11.2018  P.Idczak
 Konkursy recytatorskie „Mój ulubiony wiersz”  listopad 2018  J.Sałata
 Konkurs językowo-plastyczny „Warum Deutschland?”  listopad 2018  J.Grduszak
 Szkolny konkurs z języka angielskiego na platformie edukacyjnej - kl.7-8 listopad 2018 O.Nojszewski
 „30 zadań w 30 minut” – szkolny Konkurs Matematyczny dla klas 7  grudzień 2018  J.Majewski
 „Sudoku” – Szkolny Konkurs Matematyczny klasy 7-8  styczeń 2019  J.Rozwadowska
 Szkolny Konkurs Religijny „Dialog międzyreligijny”  styczeń 2019  A.Pietruczuk
 Międzyszkolny Turniej Języka Angielskiego 7-8  luty 2019  A.Strzałkowska
 Konkurs ortograficzny kl. 7  luty 2019  I.Cichocka
 Konkurs ortograficzny kl. 8  luty 2019  G.Daszkowska
 Konkurs ortograficzny klasy gimnazjalne luty 2019  J.Sałata
 „Matematyka w fotografii” – Szkolny Konkurs Fotograficzny klasy 7-8 luty 2019 J.Rozwadowska
„45 zadań w 45 minut” – szkolny Konkurs Matematyczny dla klas 8 marzec 2019 J.Majewski
 KANGUR MATEMATYCZNY  marzec 2019  M.Sobczak
Międzyprzedmiotowy Konkurs Wiedzy „Kahoot” - kl. 7-8 i 3gim marzec 2019  O.Nojszewski
 „Spelling Bee” – szkolny Konkurs Literowania  marzec 2019  A.Matraszek
 „Woda – źródło życia” konkurs dla kl. 8  kwiecień 2019  H.Onderka
 „Grammatik kein Problem” - szkolny konkurs z wiedzy j.niemieckiego – klasy 8 i gimnazjalnej  kwiecień 2019  J.Grduszak
"Czytam, bo lubię" - konkurs na plakat do lektury nadobowiązkowej maj 2019 I.Cichocka
Konkurs pięknego czytania w j.niemieckim „Proza po niemiecku” maj 2019 A.Kaczmarowska
 Szkolny Konkurs "Mistrz historii"  maj 2019  M.Stróżyna
 Konkurs twórczości literackiej  II semestr  J.Sałata
 Konkurs doświadczalny fizyczno – chemiczny  II semestr  D.Rosik
 „Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci przybędzie”  październik 2018  K.Grodecka
 Konkurs głośnego czytania z j.angielskiego dla klas 7-8    A.Strzałkowska

 

 

Wykaz planowanych imprez sportowych w roku szkolnym 2018/2019

 

Nazwa imprezy Termin Odpowiedzialni
   klasy IV – VI
 Mityng lekkoatletyczny  21 września  A. Jęsiek i n-le wf
 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Chłopców  grudzień  K. Szewczyk
 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt  styczeń-luty  D. Jarocha
 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej Chłopców  luty  K. Szewczyk
 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Dziewcząt  kwiecień/maj  D. Mieloch
 Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu  maj-czerwiec  B. Smaruj
 Dzień Sportu  31 maja  A. Jęsiek i n-le wf
   Klasy VII- VIII i gimnazjalne
 Mityng lekkoatletyczny  21 września  A. Jęsiek i n-le wf
 Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym  październik  S. Kosowski
 Mistrzostwa Szkoły w Mini Siatkówce  listopad  A. Jęsiek
 Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Koszykową Chłopców  grudzień  D. Handschke
 Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej  grudzień  S. Kosowski
 Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie luty  T. Sędłak
 Turniej Towarzyski w Piłkę Siatkową Dziewcząt marzec A. Jęsiek
Dzień Sportu 31 maja A. Jęsiek i n-le wf
[pobierz] 0.1 MB Konkursy przedmiotowe