Kadra pedagogiczna


Dyrektor szkoły: Tomasz Jagodziński

Wicedyrektorzy: Jolanta Stawna, Bernadeta Kmiotek, Jarosław Frankowski

 

Nauczyciel Przedmiot
 Monika Baranowska język angielski
 Artur Barański wychowanie fizyczne
 Barbara Barwicka bibliotekarz
 Sabina Bochenek - Majko religia
 Hanna Borucka edukacja wczesnoszkolna, logopedia
 Magdalena Czekalska etyka
 Leszek Czywczyński język niemiecki
 Grażyna Daszkowska język polski
 Iwona Dreger edukacja wczesnoszkolna
 Weronika Dutkiewicz język angielski, język hiszpański
 Elżbieta Filistowicz edukacja wczesnoszkolna
 Beata Glinkowska pedagog
 Michał Oryszak psycholog
 Danuta Jarocha wychowanie fizyczne
 Mariola Karpeta matematyka
 Iwona Kasprzyk wychowanie fizyczne, gimnastyka kor.
 Bernadeta Kmiotek wicedyrektor, muzyka
 Hanna Komorowska - Motłoch edukacja wczesnoszkolna
 Daria Kozioł historia, wychowanie do życia w rodz.
 Beata Kubaczyk edukacja wczesnoszkolna
 Renata Kulwas matematyka
 Iwona Marczyk edukacja wczesnoszkolna
 Dorota Matusiak edukacja wczesnoszkolna
 Dariusz Mieloch wychowanie fizyczne
 Anna Najder język niemiecki
 Ewa Nowicka nauczyciel świetlicy
 Grażyna Paśniewska język polski
 Iwona Peksa język angielski
 Małgorzata Pranke edukacja wczesnoszkolna
 Jolanta Radomska edukacja wczesnoszkolna
 Anna Roszak edukacja wczesnoszkolna, j. angielski
 Katarzyna Rozwadowska język niemiecki
 Marzena Sałek - Jęchorek edukacja wczesnoszkolna
 Alicja Sarbinowska język polski, bibliotekarz
 Bartosz Smaruj wychowanie fizyczne
 Alicja Spychalska przyroda
 Angelika Strzałkowska język angielski
 Grażyna Sulima religia
 Krzysztof Szewczyk wychowanie fizyczne
 Zdzisława Trębacz przyroda
 Alicja Wiśniewska plastyka
 Wioletta Wiśniewska język polski, historia
 Mieczysława Wojciechowska zajęcia komputerowe, technika
 Anna Zawadzka edukacja wczesnoszkolna, przyroda
 Małgorzata Grabska - Kokosz religia
 Irena Cichocka język polski
 Justyna Grduszak język niemiecki
 Krystyna G rodecka geografia
 Darusz Handschke wychowanie fizyczne
 Paweł Idczak język angielski
 Anna Jęsiek wychowanie fizyczne
 Agnieszka Kaczmarowska język niemiecki
 Iwona Kleszczyńska historia, wiedza o społeczeństwie
 Sławomir Kosowski wychowanie fizyczne
 Izabela Kostrzewa plastyka, zajęcia artystyczne
 Zbigniew Łukawski edukacja do bezpieczeństwa
 Jarosław Majewski matematyka
 Amelia Matraszek język angielski
 Oskar Nojszewski język angielski
 Halina Onderka chemia
 Radtke-Pawłowska Ewa doradztwo zawodowe
 Aleksandra Pietruczuk informatyka, religia
 Małgorzata Połajdowicz biologia, wych. do życia w rodzinie
 Sergiusz Grabowski wychowanie fizyczne
 Dorota Rosik fizyka
 Joanna Rozwadowska matematyka
 Joanna Sałata język polski
 Tomasz Sędłak technika, wychowanie fizyczne
 Marek Salwa religia
 Małgorzata Sobczak matematyka
 Marcin Stróżyna historia
 Darusz Wolff informatyka, wychowanie fizyczne
 Wojciech Zwierzykowski muzyka, zajęcia artystyczne, technika
 Joanna Donderowicz psycholog
 Joanna Bochenek pedagog