Nasze sukcesy


Sukcesy szkolne uczniów zaprezentowane zostały w dziale Aktualności. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy wysokich osiągnięć i życzymy dalszych w kolejnych latach nauki szkolnej. 

Osiągnięcia uczniów szkoły w II semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

 

Sukcesy przedmiotowe, artystyczne

 

Międzynarodowy Konkurs

"Kangur matematyczny"

 wyróżnienia:

 Bartłomiej Błaszczak 3c

 Kinga Koźlarek 3e

 Michał Przybylski 4d

 Maksymilian Witczuk 4a

 Jakub Szwemiński 4d

 Wiktor Burzyński 6a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

dla uczniów klas gimnazjalnych

Jakub Nagórny - laureat

Wojewódzki Konkurs Chemiczny.

Etap wojewódzki 02.III

Jakub Nagórny - laureat

Wojewódzki Konkurs Fizyczny.

Etap wojewódzki 03.III

Jakub Nagórny - laureat

Wojewódzki konkurs na plakat „Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie”

Eryk Pietruszka 4c - II miejsce

III edycja Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie.

Etap szkolny i okręgowy

Laureaci wojewódzcy: Marek Barański, Magdalena i Mikołaj Andrzejczak, Anna Rotacja, Wiktoria Jóźwiak

XXV Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

Etap szkolny, powiatowy

Laureaci wojewódzcy: Marek Barański, Magdalena i Mikołaj Andrzejczak, Anna Rotacja, Wiktoria Jóźwiak

Powiatowy konkurs Matematyczny Mistrz Tabliczki Mnożenia

Paweł Przybyszewski 4d - I miejsce

Wojewódzki konkurs plastyczny „Dziecko w folklorze świata”

Laureaci:
Anita Jankowska klasa 5a
Anna Rogacka klasa 6c

Ogólnopolski Konkurs "Klasa ze      snów"

Nadia Soboń Ic - X miejsce

Konkurs doświadczalny z fizyki i chemii rozwijający pasje i zainteresowania

M. Humerczyk, Jakub Nagórny, Anna Sałata, Jonasz Kita, Oskar Kasprowicz, Maksymilian Niespodziany - I miejsce zespołowo

V Ogólnopolski Konkurs Moje Anioły

Wyróżnienie - kwalifikacja do wystawy pokonkursowej dla Mai Czarnoleskiej z kl. III bg

Konkurs Wiedzy Prewencyjnej

VII miejsce dla Marty Humerczyk, Adama Sałaty i Jakuba Nagórnego z kl. IIIag oraz Jakuba Kiszyckiego z kl. II bg

Turniej Pożarniczy w wojewódzkim etapie Konkursu Pożarniczego

Wyróżnienie dla Kacpra Łuczaka, kl. 6d, VII miejsce dla Marty Humerczyk, Adama Sałaty i Jakuba Nagórnego z klasy IIIag oraz Jakuba Kiszyckiego z klasy II bg

Wojewódzki konkurs plastyczny „Światło i cień. Kwiaty i ogrody”

Amelia Bedołek 6c – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Bądź eko - działaj eko

Anna Sałata - wyróżnienie

Konkurs poezji anglojęzycznej

Maria Dreger kl. 7 d, Paweł Przybyszewski kl. 4 d, Filip Górzny kl. 6d - wyróżnienia

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch ist mein Hobby”

Agnieszka Berczyńska Va - I miejsce
Lena Kucik Vc - II miejsce
Paulina Beznosik Vc - III miejsce

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego w
Wągrowcu

Kacper Pieczul  - I miejsce

Międzynarodowy konkurs bajek niemiecko-polskich organizowany przez Komitet ds.
Partnerstwa Chodzież - Nottuln

Amelia Olejniczak - 2bg
Wiktor Filipowski - 3ag
Michalina Strzałkowska i Katarzyna Kośmicka - 7c

Międzyszkolny konkurs J. Niemieckiego w Zespole Szkół w Ratajach

Jakub Nagórny 3ag - III miejsce

Konkurs plastyczny Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień

Kacper Łuczak z kl. VIc

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Psi świat”

II miejsce Marta Zatt kl. Vc
Wyróżnienie: Anna Rogacka kl. VIc
Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej:
Weronika Maćkowiak kl. Vb
Amelia Bedołek kl. VIc
Kacper Łuczak kl. VIc

Konkurs Burmistrza Miasta „Portret Mojego Miasta”

wyróżnienia: Lena Starnowska – 1b, Aleksandra Wylegała – 1d, Maria Żłobińska 3a

Powiatowy Konkurs Czytelniczy

I miejsce – Maja Korzeń 3e, IV miejsce - Zuzanna Mertin 3a

 

Sukcesy sportowe

 

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt III miejsce: Roksana Górzna 5b, Zuzanna Koźlarek 5b, Agnieszka Berczyńska 5a, Lena Wielądek 5c, Kinga Migdalczyk 5b, Aleksandra Jagodzińska 5c, Jagoda Kruszwicka 5c
Mistrzostwa Powiatu - Piłka ręczna dziewcząt II miejsce: Górzna Roksana 5b, Zuzanna Koźlarek 5b, Kinga Migdalczyk 5b, Anita Jankowska 5a,Wielądek Amelia 6d, Oliwia Pauś 6d, Olga Krakowiak 6d, Agnieszka Berczyńska 5a, Martyna Wołowicz 5a, Anna Gmitrowicz 6d
Indywidualne biegi Przełajowe I miejsce Radosław Grabowski 6c
III miejsce Jaroch Stanisław 5b
Mistrzostwa Powiatu w drużynowych Biegach przełajowych II miejsce chłopcy 2005 i młodsi
II miejsce chłopcy 2007 i młodsi
I miejsce Radosław Grabowski 6c
III miejsce Jaroch Stanisław 5b

III miejsce Kulak Julia 6b

Ogólnopolski Bieg Grzymalitów

I miejsce Norbert Zodrow
II miejsce Mateusz Bednarek

I miejsce Jaroch Stanisław
II miejsce Marcin Humerczyk
III miejsce Radosław Grabowski

Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Płetwach

Marcin Humerczyk
I m na dystansie 50 m BF
II m na dystansie 100 m BF
III m na dystansie 200 m BF

Natalia Gembiak 5a
II m na dystansie 400 m BF
II m na dystansie 25 m pw
III m na dystansie 100 m BF

II m na dystansie 200 m BF

Olga Strzępka 5a
III m na dystansie 50 m pp
I m na dystansie 400 m BF
I m na dystansie 200 m BF
II m na dystansie 50 m BF
II m na dystansie 100 m BF
II m na dystansie 100 m pp

Powołanie do Kadry Narodowej w Pływaniu w Płetwach na rok 2018
Natalia Bartczak – klasa III gimnazjum
Marta Humerczyk – klasa III gimnazjum
Adam Sałata – klasa III gimnazjum
Kamil Pietras 6c
I m na dystansie 800 m pp
II m na dystansie 100 m pp
I m na dystansie 200 m pp
I m na dystansie 100 m pw
III m na dystansie 100 m pp
Radosław Grabowski
II m na dystansie 400 m BF
II m na dystansie 200 m BF
II m na dystansie 50 m BF

II m na dystansie 100 m BF
I m na dystansie 400 m pp

III m na dystansie 100 m BF
Oskar Kasprowicz
III m na dystansie 400 m BF
I m na dystansie 100 m pw w kat. C
Klasa VII d Inez Jesiołowska
Powołanie do Kadry Narodowej w Pływaniu w Płetwach na rok 2018
Anna Sałata VII d
I m na dystansie 50 m pp
II m na dystansie 400 m pp
II m na dystansie 100 m pp
III m na dystansie 200 m pp
III m na dystansie 400 m bf
III m na dystansie 50 m bf
Maria Dreger VII d
III m na dystansie 400 m bf
III m na dystansie 800 m pp
Weronika Wolniewicz VII d
I m na dystansie 800 m pp
I m na dystansie 400 m pp
II m na dystansie 400 m bf
II m na dystansie 200 m pp

Osiągnięcia uczniów szkoły w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 

 

 

Sukcesy przedmiotowe

 

Szkolny konkurs recytatorski Mój ulubiony wiersz I miejsce – Rozalia Kantorska IIIg
II miejsce – Zuzanna Ryszewska IIg
III miejsce – Amelia Olejniczak IIg
Szkolny konkurs recytatorski dla klas I  I miejsce – L. Starnowska Ib
II miejsce – J. Słodowy 1a
III miejsce – A. Korol 1d
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla klas gimnazjalnych Emilia Chmielewska IIIa zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Szkony Konkurs Pięknego Czytania dla kl.I - III I miejsce – N. Skarbińska IIa
II miejsce – S. Behrendt IIa
III miejsce – O. Dymek IIa
Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim

I miejsce – Paweł Przybyszewski IVd,

II miejsce – Emilia Krakowiak IVd,

wyróżnienia – Weronika Pietraś VII, Filip Górzny VId i Karolina Janowska VI

Dyktando Świąteczne w Języku Angielskim

I miejsce – Nikodem Grzymisławski VIb,

II miejsce – Wiktoria Janicka VIc,

III miejsce – Wojciech Jęsiek VId

Szkolny konkurs dla uczniów klas VI i ich rodziców Mamo, tato – uczmy się razem języków obcych!

I miejsce – Barbara Kasperczyk,

II miejsce – Michał Mendlik,

III miejsce – Maksymilian Słowik 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla klas gimnazjalnych  Karolina Skowrońska zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Szkolny Konkurs Wiedzy o Państwach Niemieckojęzycznych „DACHL-Länder”

I miejsce - Maria Januszczak IIb oraz Oliwer Marcinkiewicz IIIb,

II miejsce - Wiktoria Szymczak IIa i Maria Dreger VIId,

III miejsce - Wiktoria Kowalska i Maja Czarnolewska IIIb oraz Kornelia Buczkowska IIa

Konkurs Języka Rosyjskiego dla klas gimnazjalnych Larysa Jerynkicz zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Powiatowy konkurs Powstanie Wielkopolskie w regionie chodzieskim III miejsce dla drużyny SP 1
Olimpiada Ekologiczna III miejsce w etapie powiatowym – Wojciech Jęsiek VId,  Wyróżnienie w etapie powiatowym i ponadpowiatowym – Antonina Kokosz VIIc,
III miejsce w etapie powiatowym – Jakub Nagórny IIIa, udział w etapie ponadpowiatowym
Szkolny konkurs recytatorski Kto ty jesteś? I miejsce – Anna Rogacka VIc
II miejsce – Paweł Przybyszewski IVd
III miejsce – Filip Górzny VId
Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla klas gimnazjalnych Jakub Nagórny zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla klas gimnazjalnych  Jakub Nagórny zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej troje uczniów przeszło do etapu rejonowego 
Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla klas gimnazjalnych  Jakub Nagórny IIIa – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 
Szkolny konkurs dla klas II gimnazjalnych 45 zadań w 45 min I miejsce – Aleksander Wleczyk IIc
II miejsce – Wiktoria Kucharska IIa
III miejsce – Szymon Małkowski IId i Fabian Martenka IIc
XII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr  Najwyższy wynik w szkole - Wojciech Jęsiek VId
Szkolny konkurs filmowy na spot reklamowy Cyberprzemoc w sieci I miejsce – Mateusz Galon VIc
II miejsce – Kacper Łuczak i Kacper Pieczul VIc 
Szkolny konkurs „Chodzież – moje miasto” I miejsce – K. Klawiński
II miejsce – F. Gałązka
III miejsce – N. Skarbińska

 

Sukcesy artystyczne i inne

 

XVIII Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka Wyróżnienie i „złota nutka” dla Mai Twardowskiej Ic 
Szkolny konkurs plastyczny Mój pupil  I miejsce – M. Jesse Ia
II miejsce – O. Lijewska Ib
III miejsce – F. Rabczak Ia
Konkurs plastyczny Burmistrza Miasta Chodzieży Kartka z kalendarza Wyróżnienia: L. Starnowska Ib, P. Ignaczak Ib
J. Rychlik Id, K. Wyrwa 3c
Konkurs Burmistrza Miasta Chodzieży Kartka z okazji Dnia Edukacji Wyróżnienie: N. Dreger Id
Konkurs plastyczny Jesień Młodzieżowego Domu Kultury I miejsce – A. Bodzioch 3c
Konkurs szkoły Muzycznej w Pile Etiuda na skrzypce II miejsce – R. Grzesiak-Walczak 3d
Konkurs „Zaułki starej Chodzieży” III miejsce – Oliwier Marcikowski IIIb 
Szkolny konkurs plastyczny Ilustracja ulubionej książki Wyróżnienie: M. Walkowiak 3a
Konkurs Za kasztany i żołędzie, wiedzy Ci przybędzie

I miejsce - Maria Dreger VIId,

II miejsce - Jakub Jaworski 4d,

III miejsce - Jakub Rychlik z klasy 1d

 

Sukcesy sportowe

 

Otwarte Mistrzostwa Chodzieży w Pływaniu I miejsce – L. Walerowska 3d
I miejsce – W. Weber 3e
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce dziewcząt i chłopców 
Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Firmy Remo klas gimnazjalnych oraz klas VI i VII  I miejsce w kategorii B
II miejsce w kategorii A 
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców klas IV-VI  I miejsce 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Chodzieży  I miejsce dziewcząt i chłopców
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym II miejsce dziewcząt i chłopców
Turniej Piłki Siatkowej Kobiet LZS  II miejsce 
Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym  V miejsce dziewcząt i chłopców
Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Badmintonie III miejsce dziewcząt i chłopców
Mistrzostwa Powiatów Województwa Wielkopolskiego w Lekkiejatletyce LZS Młodzików  VIII miejsce 
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych XXX miejsce – chłopcy
XXXI miejsce – dziewczęta
Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Drużynowym Klasy IV-VI – VII miejsce dziewcząt i chłopców
Klasy VII, II i III gimnazjum – V miejsce dziewcząt
Klasy VII, II i III gimnazjum – XI miejsce chłopców