Godziny dostępności nauczycieli


Nazwisko, imię Dzień tygodnia Godzina Budynek/sala
Baranowska Monika  środa  10.40-11.40  Staszica, s.38
Bedołek Agata  wtorek  12.30-13.30  Staszica s.34
Binkiewicz Emilia  wtorek  13.45-14.30  Staszica s.6 pok. naucz.
Borucka Hanna  czwartek  11.40-12.35   Staszica s.25
Borysionek Monika  wtorek  14.45-15.45  Staszica s.34
Budna Sara  piątek   12.50-13.50  Paderewskiego s.50
Chwałek Jarosław  poniedziałek  15.35-16.35  Staszica s.gim.
Cuch Piotr  wtorek  14.40-15.40  Paderewskiego s.29
Dreger Iwona  środa  12.50-13.50  Staszica s.23
Felcyn Weronika  wtorek  10.40-11.40  Paderewskiego
Frankowski Jarosław  poniedziałek  12.00-13.00  Paderewskiego g.wic-dyr.
Fredrych Melissa  czwartek  11.45-12.45  Paderewskiego s.36
Garstka Emilia  piątek  10.40-11.40  Staszica pok. naucz.
Gil Jolanta  poniedziałek  13.30-14.30  Staszica s.4 g. wic-dyr. 
Glinkowska Beata  środa  15.00-16.00  Staszica s.28
Gołębiewska Monika  wtorek  10.50-11.50  Staszica s.27
Grabowski Piotr  wtorek  14.45-15.45  Paderewskiegos.31
Grabska-Kokosz Małgorzata  wtorek  9.50-10.50  Staszica pok.naucz.
Grodecka Krystyna  czwartek  13.40-14.40  Paderewskiego s.31
Idczak Paweł  czwartek  12.30-13.30  Paderewskiego s.32
Jagodziński Tomasz  środa  14.30-15.30  Staszica s.12
Jarocha Danuta  poniedziałek  11.35-12.35  Staszica s.24
Jęsiek Anna  poniedziałek  11.40-11.40  Paderewskiego p.n-li w-f.
Kaczmarek Donata  piątek  11.45-12.45  Paderewskiego s.30
Kaczmarowska Agnieszka  piątek  7.50-8.50  Paderewskiego s.51
Kidoń Marcelina  środa  14.30-15.30  Paderewskiego hala
Kmiotek Bernadeta  czwartek  13.00-14.00  Paderewskiego g.wic-dyr.
Kochalska Małgorzata  wtorek  13.40-14.40  Paderewskiego s.33
Kołodziejewska Milena  poniedziałek  10.40-11.40  Staszica s.40
Kominiarek Małgorzata  piątek  7.45 - 8.45  Paderewskiego s.14
Komorowska-Motłoch Hanna  czwartek  11.40-12.40  Staszica pok. naucz.
Kostrzewa Izabela  piątek  13.40-14.40  Paderewskiego s.49
Kozińska Magdalena  poniedziałek  12.30-13.30  Paderewskiego g. pedag.
Kozioł Daria  wtorek  14.45-15.45  Paderewskiego s.32
Łukawski Zbigniew  poniedziałek  9.40-10.10  Paderewskiego pok.naucz.
Łuszczki Emilia  czwartek  9.40-10.40  Paderewskiego s.50

 

Nazwisko, imię Dzień tygodnia Godzina Budynek/sala
Machniak Sylwia  piątek  14.40-15.40  Paderewskiego s.29
Magdzińska Agata  poniedziałek  14.40-15.40  Paderewskiego s.8
Matraszek Amelia  poniedziałek  15.00-16.00  Paderewskiego s.13
Mieloch Dariusz  środa  15.30-16.30  Paderewskiego s. gim.
Mikołajczak Maja  środa  8.50 - 9.50  Staszica pok. naucz.
Najder Anna  poniedziałek  13.40-14.40  Paderewskiego s.12
Nojszewski Oskar  czwartek  13.30-14.30  Paderewskiego s.10
Nowicka Ewa  wtorek  15.00-16.00  Staszica s.24
Onderka Agnieszka  poniedziałek  11.35-12.35  Staszica pok. naucz.
Piasecka Agnieszka  wtorek  13.30-14.30  Staszica s.19
Pietruczuk Aleksandra  czwartek  11.45-12.45  Paderewskiego s.47
Pommeranke Anna  wtorek  12.30-13.30  Staszica s.6
Peksa Iwona  środa  12.30-13.30  Staszica s.38
Rajzel Karolina  środa  15.40-16.10  Paderewskiego s.3
Ratajczak Karolina  środa  14.30-15.30  Staszica s.11
Rettig Agnieszka  piątek co II tyd.  12.45-13.45  Paderewskiego s.14
Roszak Anna  wtorek  11.45-12.45  Staszica pok. naucz.
Rozwadowska Katarzyna  wtorek  14.00-15.00  Paderewskiego biblio.
Rutkowska Mirela  środa  15.00-16.00  Paderewskiego s.3
Sałata Joanna  poniedziałek  8.55 - 9.55  Paderewskiego s.7
Sałek-Jęchorek Marzena  piątek  10.40-11.40  Staszica s.40
Sędłak Tomasz  wtorek  15.15-16.15  Paderewskiego p.n-li w-f.
Stróżyna Marcin  piątek  13.40-14.40  Paderewskiego s.15
Szewczyk Krzysztof  czwartek  11.35-12.35  Paderewskiego p.n-li w-f.
Szuberska Angelika  piątek  11.35-12.35  Staszica pok. naucz.
Śledzik Leszek  środa  14.30-15.30  Paderewskiego s.60 
Tatera Anna  piątek  11.35-12.30  Staszica s. 3
Teda Anna  poniedziałek  15.30-16.30  Paderewskiego s.30
Kolbe Julia  poniedziałek  12.30-13.30  Staszica s.6
Wekwert Aleksandra  wtorek  13.40-14.40  Paderewskiego s.33
Witkowska Anna  piątek  11.40-12.40  Staszica pok. naucz.
Zawadzka Anna  środa  10.50-11.50  Staszica pok. naucz.
Wojciech Zwierzykowski  czwartek  11.45-12.45  Paderewskiego pok. naucz.