Godziny otwarcia biblioteki przy ul. Staszica

poniedziałek 7.40 -14.40
wtorek 7.40 -14.40
środa 7.40 - 16.00
czwartek 7.40 - 11.30
piątek 7.40 - 11.30

Godziny otwarcia biblioteki przy ul. Paderewskiego

poniedziałek 8.00 -15.00
wtorek 8.00 -15.00
środa 8.00 - 14.00
czwartek 8.00 - 14.00
piątek 8.00 -12.00

Zapraszamy do korzystania z katalogu OPAC!

Katalog OPAC umożliwia internetową rezerwację książek znajdujących się w bibliotece przy ulicy Staszica.

Kliknij na obrazek, aby skorzystać z katalogu.

[pobierz] 0.4 MB Regulamin Biblioteki szkolnej

Informujemy, że Stowarzyszenie Osvitoria udostępnia pełne treści książek w języku ukraińskim dla dzieci. Książki są dostępne dzięki porozumieniu z ukraińskimi wydawcami.

Звертаємо Вашу увагу, що Асоціація «Освіторія» надає повнотекстові книги українською мовою для дітей. Книги доступні за домовленістю з українськими видавництвами.

Link do strony Stowarzyszenia

Baza książek dla dzieci po ukraińsku

Syste­ma­tycz­nie aktuali­zo­wa­na baza litera­tu­ry dziecię­cej w języku ukraiń­skim dostęp­nej bezpłat­nie online (e-booki, pliki pdf, strony inter­ne­to­we) – źródła polskie i ukraiń­skie

Систематично оновлювана база дитячої літератури українською мовою, доступна в Інтернеті безкоштовно (електронні книги, файли pdf, веб-сайти) - польські та українські джерела

link do strony

Посилання на книги
Кайко і Кокош Читайте далі
Казіка Африка Читайте далі

Z wielką przyjemnością informujemy, że biblioteki szkolne wzbogaciły się o książki w języku ukraińskim dla nowych uczniów. Serdecznie dziękujemy Fundacji Powszechnego Czytania za nieodpłatne przekazanie publikacji oraz Wydawnictwu Nowa Era za dostarczanie opracowań. Mamy nadzieję, że nowe woluminy będą cieszyć się dużą popularnością wśród najmłodszych czytelników i przyczynią się do zwiększenia radości jakie płynie z czytania.

Раді повідомити, що шкільні бібліотеки поповнилися книгами українською мовою для нових учнів. Ми хочемо подякувати Universal Reading Foundation за безкоштовну пожертву публікацій та видавництву Nowa Era за надання досліджень. Сподіваємося, що нові томи будуть дуже популярними серед наймолодших читачів і сприятимуть підвищенню радості читання.