Zajęcia pozalekcyjne


Zajęcia pozalekcyjne realizowane w roku szkolnym 2019/2010

 Rodzaj zajęć  Termin  Prowadzący
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas IV-V czwartek 13.45-14.30
sala 20, budynek przy ul. Staszica
Wioletta Wiśniewska
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas VI-VIII poniedziałek 14.40 - 15.25
sala 28, budynek przy ul. Paderewskiego
Wioletta Wiśniewska
Zajęcia konstruktorskie
„Mały inżynier”
(projekt SPIN-ka)
poniedziałki 14.40 - 16.10
wtorki 14.40 - 16.10
czwartki 14.00 - 15.30
(co dwa tygodnie)
Marzena Sałek - Jęchorek
Kółko wędkarskie wtorek 14.40 - 15.25
sala 39, ul. Staszica
Tomasz Jagodziński

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla klasy VI

wtorek, 16.00 - 16.45, sala 50, ul. Paderewskiego Renata Kulwas
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas 1-3 poniedziałek, 12.45 - 13.30
sala 26, ul. Staszica
Iwona Dreger
Koło naukowe
(projekt SPINKA)
poniedziałek, 13.45 - 14..30
sala 26, ul. Staszica
Iwona Dreger
 Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy VIII wtorek, 16.45 - 17.30, sala 50, ul. Paderewskiego   Renata Kulwas
Team Building (SPINKA) czwartek, 8.00- 8.45
sala nr 18
Emilia Binkiewicz
Kółko języka polskiego poniedziałek, 13.45- 14.30
sala nr 34
Emilia Binkiewicz
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne dla uczniów kl. 1-3 czwartek, 12.40-13.35 Beata Glinkowska
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy VI poniedziałek, 13.45-14.30, sala 14, ul. Paderewskiego Mariola Karpeta
 Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy VII  wtorek, 15.35-16.20, sala 14, ul. Paderewskiego Mariola Karpeta 
Aerobik czwartek , 14.45 - 16.15 mała sala gim. ul. Paderewskiego Iwona Kasprzyk
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy V czwartek, 14.40-15.25, sala nr 18, ul. Staszica Mariola Karpeta
Zajęcia sportowo - rekreacyjne
z piłki ręcznej chłopców kl. 7 - 8
środa, 15.30 - 17.00,
hala sportowa,
ul. Paderewskiego
Sławomir Kosowski
Piłka siatkowa dla klas 4-8 poniedziałek 14.40-16.25,
hala sportowa,
ul. Paderewskiego
Anna Jęsiek
Badminton dla klas 4-8 wtorek 14.40-16.10,
czwartek 14.30-16.00,
hala sportowa,
ul. Paderewskiego
Tomasz Sędłak
Piłka ręczna chłopców
dla klas 5-6
wtorek 14.40-16.10,
hala sportowa,
ul. Paderewskiego
Krzysztof Szewczyk
Piłka siatkowa dla klas 4-8 wtorek 16.15-18.30,
hala sportowa,
ul. Paderewskiego
Anna Jęsiek
Piłka ręczna dziewcząt piątek 14.40-15.40,
hala sportowa,
ul. Paderewskiego
Dariusz Mieloch
Piłka nożna dla klas 4-8 środa 14.40-16.10,
sala gimnastycza,
ul. Staszica
Dariusz Mieloch
LA dla klas 4-8 czwartek 14.40-16.10
sala gimnastyczna
ul. Staszica
Dariusz Mieloch
Zajęcia usportowione
dla klas 1-1
wtorek, piątek 11.45-12.30
sala gimnastyczna
ul. Staszica
Dariusz Mieloch
Piłka ręczna dziewcząt środa 16.00-17.00
sala gimnastyczna
ul. Staszica
Dariusz Mieloch
 Rodzaj zajęć  Termin  Prowadzący

Kółko teatralno-muzyczne

Jedyneczka

 środa 11.35-12.30 sala 34
ul. Staszica
 Małgorzata Pranke

Team building
(projekt Spinka)

czwartek 12.30-14.00
sala 31 ul. Paderewskiego
Bernadeta Kmiotek

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka angielskiego dla klas V

 poniedziałek 13.45-14.30
s.38 ul. Staszica
co drugi tydzień
 Iwona Peksa

Zespół rozwijający umiejętności

z j. angielskiego

 wtorek 13.45 – 14.30, sala 33a  Weronika Dutkiewicz

Koło języka hiszpańskiego

poniedziałki 14.40-15.25, budynek ul. Paderewskiego, sala 32 Paweł Idczak

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla kl. VI

czwartki 14.40-15.25, budynek ul. Paderewskiego, sala 32   Paweł Idczak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla kl. IV

wtorki 14.45-15.30, bud. ul. Staszica, sala 16 Amelia Matraszek

Koło Promujące Zdrowie

wtorki 14.40-15.25, budynek ul. Paderewskiego, sala 8 Małgorzata Połajdowicz